SPRAWOZDANIE Z PRZYGOTOWAŃ DO RUNDY WIOSENNEJ, GRUPA E1 Przygotowania do rundy wiosennej zaczęliśmy 3 stycznia bieżącego roku. Odbywały się one 2 razy w tygodniu na hali sportwej w szkole nr 1, na płycie głównej stadionu oraz na „Orliku”.