SPRAWOZDANIE Z PRZYGOTOWAŃ DO RUNDY WIOSENNEJ, GRUPA E1 Przygotowania do rundy wiosennej zaczęliśmy 3 stycznia bieżącego roku. Odbywały się one 2 razy w tygodniu na hali sportwej w szkole nr 1, na płycie głównej stadionu oraz na „Orliku”.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Zgoda